Lepszy zasięg w górach od T-Mobile

Miłośników górskich wędrówek jest sporo, jednak nie znajdzie się ani jeden miłośnik braku zasięgu w rejonach górskich. Wiadomo, że spędzanie czasu w górach jest przyjemnością i pretekstem do odpoczynku od technologii, jednak zdarzają się sytuacje, gdy chcemy móc komunikować się ze światem z każdego zakątka na ziemi (i nie chodzi tu tylko o publikowanie selfie na insta).

Zapewnienie dobrego zasięgu w górach nie jest prostą sprawą. Nadajniki głównie zakładane są przy schroniskach, czy popularnych szlakach. T-Mobile swój nowy nadajnik zainstalowało na terenie schroniska Murowaniec. Warto wspomnieć, że sieć ma swoje nadajniki również w Dolinie Chochołowskiej, Ornaku i Morskim Oku.

Poprawienie zasięgu w górach na pewno przyczyni się do bezpieczeństwa turystów na szlakach, gdyż w każdej chwili zagrożenia będą mogli być w kontakcie z osobami, które będą mogły im przynieść pomoc. Wydawać by się mogło, że zasięg w górach nie jest zagadnieniem bardzo istotnym, jednak zdecydowany plus dla różowego operatora za takie rozwiązanie.

Więcej o zasięgu T-mobile

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *