najlepszy abonament

Najlepszy abonament Orange – sprawdź!

Ostatnio moją uwagę przykuła oferta Orange. Ten operator ma do zaoferowania 4 abonamenty, ale jeden z nich wydaje się szczególnie interesujący. Dlaczego? Bo jest dobry i tani. No i żaden konkurent nie ma dla niego alternatywy. Właśnie dlatego chcę Wam dziś przedstawić całą ofertę pomarańczowego operatora oraz moim zdaniem najlepszy abonament w Orange.

Orange oferta

Najpierw opiszę pokrótce 3 moim zdaniem średnie oferty operatora, a potem przejdę do tej jednej perełki.

Plan Mobilny 35

Najtańszy abonament Orange to Plan Mobilny 35. W ramach tej oferty dostajemy nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y po 0,20 zł, pakiet internetowy 3 GB oraz Music Pass na 3 mies. za 0 zł. Wszystko to kosztuje nas 35 zł miesięcznie. Czy to dobra oferta? Nie zbyt. Chyba tylko T-Mobile ma gorszy najtańszy abonament – kosztuje u niego 59 zł! W Play za 35 zł dostajemy pakiet 7 GB, a za SMS-y i MMS-y płacimy 19 gr. Natomiast Plus za 30 zł daje no limit na połączenia, SMS-y, MMS-y i do tego pakiet 20 GB. Tylko u tego operatora za 30 zł dostajemy nielimitowane SMS/MMS. Ale idźmy dalej

Plan Mobilny 55

Dalej mamy abonament Orange Plan Mobilny 55. W tej ofercie znajdziemy nielimitowane połączenia, SMS/MMS, pakiet 15 GB na pełnej prędkości (potem 1 Mb/s) oraz Music Pass za 0 zł na 3 mies. Znowu pytanie czy to dobra oferta? I znowu na pewno lepsza niż w T-Mobile gdzie za 59 zł dostajemy no limit z pakietem 5 GB, ale gorsza niż w Play i porównywalna z ofertą Plusa. Play za 55 zł daje pakiet 20 GB i sporo dodatków, a Plus za 50 zł daje pakiet 12 GB (potem 1 Mb/s).

Plan Mobilny 75

Został jeszcze najdroższy abonament Orange, czyli Plan Mobilny 75. Jego cena to 75 zł, a oferta obejmuje no limit na wszystko z pakietem 70 GB na pełnej prędkości. Co w tej cenie dostaniemy u konkurencji? T-Mobile za 79 zł daje 15 GB, więc generalnie bardzo kiepsko. Play natomiast daje no limit oraz 70 GB przez 12 miesięcy, a kolejne 12 miesięcy 35 GB. Oprócz tego daje też drugą kartę SIM z samym internetem – 150 GB no i rzecz jasna różne dodatki (Amazon Prime Video, TIDAL, Play Now TV). Plus za 75 zł oferuje no limit i  72 GB na pełnej prędkości. Sami oceńcie, która z tych ofert jest najlepsza…

Najlepszy abonament w Orange

Został mi do omówienia jeszcze najlepszy abonament Orange. Żaden z bezpośrednich konkurentów nie ma dla niego alternatywy i w tym tkwi jego siła. Poznajcie Plan Mobilny 45!

Plan Mobilny 45

Za 45 zł mamy do dyspozycji no limit i pakiet 7 GB oraz Music Pass za 0 zł przez 3 mies.  To abonament, który ma wszystko co powinien mieć i kosztuje poniżej 50 zł. Pakiet internetu jest już całkiem zadowalający, nie trzeba płacić za SMS/MMS i cena jest przyzwoita. Pozostałe sieci mają abonamenty tańsze, ale z płatnymi SMS/MMS – ami i małym pakietem, albo od razu droższe, mające większe pakiety. Tymczasem przecież dla wielu 7 GB to już wystarczająca ilość, więc po co płacić więcej za coś, czego nie zużyją? Plan Mobilny 45 jest po prostu ofertą optymalną. Jest stosunkowo tani, a przy tym treściwy. Właśnie dlatego spośród wszystkich ofert Orange, to jest moim zdaniem zdecydowanie najbardziej udana!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *