play telefony w

Play telefony w abonamencie i bez abonamentu

Dziś weźmiemy pod lupę ofertę telefonów Play. Niedawno Play poszerzył ofertę o sprzedaż telefonów bez abonamentu. Czy Play ma szeroką ofertę? Ile kosztuje telefon bez abonamentu w Play? Zobaczmy najpierw Play telefony w abonamencie.

Play telefony w abonamencie

W ramach oferty Play możecie dostać smartfony wszystkich znanych i dostępnych na polskim rynku producentów. Na stronie operatora znajdziecie urządzenia o obniżonej cenie w sekcji Outlet, a także liczne promocje w Play.

Oprócz tego Play już od dłuższego czasu wprowadził bardzo korzystną promocję 2 w cenie 1. Umożliwia ona kupno dwóch smartfonów (z abonamentem) w cenie jednego. W ramach tej promocji dostępne są:

  • Huawei Y6 2018 + Huawei Y6 2018,
  • LG Q7 Dual + LG Q7 Dual,
  • Huawei Mate 10 Lite + Samsung Galaxy S7,
  • Samsung Galaxy S7 + Samsung Galaxy S7.

Telefony marki LG (modele: K9, K11, Q7, G7) dostaniecie z prezentem w postaci gadżetu od producenta. Znajdziecie je w sekcji Promocja prezenty od LG.

Również wybierając Samsunga Galaxy S9, S9+, A8, A6 lub A6+ otrzymacie prezent. Będzie to głośnik lub słuchawki Marshalla. Możecie zamówić te smartfony w sekcji Promocja Razem Bardziej od Samsung.

Play telefony bez abonamentu

Operator, jak wspomnieliśmy na początku, sprzedaje też telefony bez abonamentu. Często bardziej opłaca się skorzystać właśnie z tej możliwości. Zwłaszcza, kiedy w ramach promocji Play przecenia smartfony. Jeśli wymarzyliście sobie jakiś flagowy, nie ukrywajmy tego, drogi telefon, w Play możecie zapłacić za niego na raty. Trzeba jednak zauważyć, że oferta na telefony bez abonamentu jest znacznie uboższa niż na te, które można kupić z abonamentem…

Żeby nie zagubić się w gąszczu ofert proponujemy skorzystać z pomocy. Będzie nią porównywarka telefonów.

Oczywiście operator ma też odpowiednią ofertę dla firm. W Play dla firm telefony sprzedawane są w korzystnych cenach, więc warto zainteresować się tą propozycją dla przedsiębiorstw.

Zawsze jednak zanim zdecydujecie się na zakup nowej komórki u operatora, sprawdźcie za ile dostaniecie go w sklepach internetowych. Bardzo często okazuje się, że dzięki temu można sporo zaoszczędzić. No chyba, że to promocja 2 w cenie 1….

Zasięg T-Mobile

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *